خدمات ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما
  4. chevron_right
  5. خدمات ما

خدمات ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما
  4. chevron_right
  5. خدمات ما

تامین تجهیزات نیروگاه خورشیدی

شركت پارس نیماد انرژی، طيف كاملی از خدمات حرفه ای تامين تجهیزات نیروگاه های خورشیدی را با كيفيت مورد درخواست مشتریان و کارفرمایان، در راستای تامين مـواد، تجهيـزات و خـدمات مـورد نياز؛ به تمامی درخواست ها ارائه می نمايد. اين كار با بهره گيری از سيستم يكپارچه طبقه بندی اقـلام شـركت پارس نیماد انرژی در راستای يكسان سـازی درخواست های تامين، و همچنين به كـارگيری مكـانيزم مـدوّن شناسايی و ارزيابی منابع رقابتی تامين مواد و تجهيزات، انجام می پذيرد.

طراحی سازه های خورشیدی

طراحی سازه های نیروگاه خورشیدی از دیگر خدمات شرکت پارس نیماد انرژی می باشد. این شرکت با طراحی دقیق و با بهره جستن از مصالح با کیفیت موفق به ارائه سازه های با کیفیت جهت احداث نیروگاه های خورشیدی گردیده است.

طراحی و احداث نیروگاه خورشیدی

با توجه به نیاز روزافزون کشور به استفاده از انرژی های تجدیدپذیر، شرکت پارس نیماد انرژی با داشتن سابقه درخشان در زمینه طراحی و احداث نیروگاه های خورشیدی اقدام به سرمایه گذاری علمی ، فنی و تأمین تجهیزات با کیفیت از تولیدکنندگان برتر جهانی نموده است.

trending_up

امکان سنجی و محاسبات اقتصادی نیروگاه خورشیدی

انجام مطالعات اقتصادی یا امکان سنجی قبل از سرمایه گذاری از ارکان مهم یک فعالیت اقتصادی موفق می باشد که این مهم یکی از خدمات شرکت پارس نیماد انرژی می باشد.

با ما در ارتباط باشید.

info@parsnimad.com

فهرست
error: Content is protected !!